«Шахтьор» (Казахстан, Караганда) — «Колос» (Україна, Ковалівка). 0:0 (пенальті — 3:1). 11-метрові реалізували: Рустамович, Букорац, Граф — Чорноморець; не реалізували — Нурієв, Чурко, Павловець. Перший поєдинок — 0:0.

«Шахтьор»: Шацький, Кибирай (Ламанж, 89), Мавутор, Граф, Буйволов, Габишев (Назаренко, 60), Рустемович, Букорац, Мітошевич (Хозін, 89), Тошев (Таттибаєв, 63), Шікавка (Оміртаєв, 60, Умаєв, 106)). Тренер — Магомед Адієв.

«Колос»: Волинець, Золотов, Павловець, Мілько, Новак, Чорноморець, Ільїн (Саків, 106), Богданов, Костишин (Нурієв, 88), Каріока (Чурко, 60), Сітчінава (Лисенко, 60). Тренер — Руслан Костишин.

Рефері — Галіс Озкаг’я (Туреччина).

Нур-Султан. «Астана Арена». Без глядачів. 19 градусів.

Протягом основного часу веселого було мало, більше нудної гри. Хоча гості мали певну перевагу і створили кілька моментів. Але ковалівцям забракло виконавської майстерності та везіння, щоб реалізувати ті нагоди.

Довелося грати ще два додаткові тайми по 15 хвилин. І вони не принесли успіху жодній із команд. Долю протистояння мали вирішити післяматчеві пенальті. Либонь, Руслан Костишин казав правду, що команда спеціально не готувалася до пробиття 11-метрових. Адже його підопічні вкрай невдало виконали цю важливу процедуру. Відмінно зіграв воротар господарів Шацький, котрий парирував три пенальті.

Отже, «Колос», на жаль, завершив єврокубковий похід.