«Інгулець» — «Динамо». 1:1. Голи: Шишка, 72 (а/г), Коваленко, 76.

«Інгулець»: Шуст, Салем, Запорожець, Шарай (Головкін, 82), Полегенько, Козак (Асмелаш, 69), Бартулович (Коваленко, 69), Сітало, Шишка (Поспєлов, 90+2), Опанасенко, Ковальов. Тренер — Сергій Лавриненко.

«Динамо»: Бущан, Караваєв (Кендзьора, 80), Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 90+1), Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 80), Буяльський, Циганков, де Пена (Родрігес, 63), Гармаш (Вербич, 63).

Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Катерина Монзуль (Харків).

Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 3 954 глядачі. 20 градусів.

Перший тайм минув без забитих м’ячів. Слід сказати, що аутсайдер чемпіонату «Інгулець» добре підготувався до зустрічі з іменитим суперником. Клуб з Петрового здебільшого захищався великими силами. Динамівцям було важко пробити цей мур, бо їхні атаки винахідливістю не відзначалися. А ще гравці другого ешелону киян постійно гальмували наступальні дії команди, що дуже полегшувало завдання петрівцям.

Після перерви картина на полі майже не змінилася. А в середині тайму команди нарешті забили. Спершу Шишка після прострілу зрізав м’яч у власні ворота, а невдовзі Коваленко ефектним ударом зрівняв рахунок.

«Динамо» втратило два очки і дозволило «Десні» вийти в одноосібні лідери. У зв’язку з цим особливий інтерес викликає матч наступного туру на цьому стадіоні в неділю, 22 серпня. В ньому «Динамо» зустрінеться саме з «Десною». А початок зустрічі о 21:30. Трансляцію наживу вестиме телеканал «2+2».