«Црвена Звезда» (Сербія) — ЧФР (Румунія). 4:0. «Селтік» (Шотландія) — АЗ (Нідерланди). 2:0. «Славія» (Чехія) — «Легія» (Польща). 2:2. «Омонія» (Кіпр) — «Антверпен» (Бельгія). 4:2. «Раннерс» (Данія) — «Галатасарай» (Туреччина). 1:1. «Мура» (Словенія) — «Штурм» (Австрія). 1:3. «Фенербагче» (Туреччина) — ГІК (Фінляндія).1:0. «Рейнджерс» (Шотландія) — «Алашкерт» (Вірменія). 1:0. «Олімпіакос» (Греція) — «Слован» (Словаччина). 3:0.

«Рапід» (Австрія, Відень) — «Зоря» (Україна, Луганськ). 3:0. Голи: Фунтас, 29, Кара, 78, Грюлль, 85.

«Рапід»: Штребінгер, Стойкович (Шик, 71), Граймль, Гофманн, Улльманн, Аразе (Кітагава, 79), Любичич (Петрович, 79), Граговац (Шустер, 79), Грюлль, Фунтас (Кнасмюлльнер, 60), Кара. Тренер — Дитмар Кюбауер.

«Зоря»: Шевченко, Фаворов, Вернидуб, Імереков (Цвек, 84), Жуніньйо, Назарина, Кочергін, Кабаєв (Хомченовський, 76), Булеца (Крістіан, 85), Аллаг’яр (Овусу, 84), Громов (Шагаб, 64). Тренер — Віктор Скрипник.

Рефері — Сандро Шерер (Швейцарія).

19 серпня. Відень. «Вестштадіон».

Господарі намагалися приголомшити футболістів «Зорі» пресингом. Однак гості досить швидко продемонстрували своє вміння протистояти такому тиску. «Рапід» припускався втрат на всіх ділянках поля. Протягом половини тайму не створив жодної цікавої атаки.

А «Зоря» турбувала віденців контратаками. До 25-ї хвилини гості могли відкривати рахунок тричі: Кочергін вривався на правий край штрафного майданчика й пробивав під поперечку (Штребінгер парирував), Аллаг’яр влучив в оборонця, коли вже обіграв воротаря. Небезпечно бив Громов, але прямо в руки голкіперу.

Здавалося, що от-от віденці пропустять, але луганці самі зробили подарунок опоненту. Шевченко невдало виніс м’яч, який одразу перевели на Фунтаса, котрий влучив у лівий нижній кут.

Після цього прикрого епізоду гра «Зорі» не розклеїлася. Вона продовжувала шукати свої варіанти. А в середині другого тайму притисла віденців до воріт і створювала момент за моментом. Однак не реалізувала жодного. На жаль, під кінець матчу через дитячі помилки гості пропустили ще двічі.

Тепер за тиждень у Запоріжжі під час матчу у відповідь віденці почуватимуться досить комфортно. Чого не скажеш про «Зорю». Їй треба створити диво, щоб урятуватися. Але в реальність цього чомусь мало віриться. Хоча у футболі різне трапляється...