Токіо (Японія). Паралімпійські ігри.

28 серпня.

Плавання. Чемпіони: Євген Богодайко, 100 м брасом (SВ6); Максим Кріпак, 100 м вільний стиль (S10); Михайло Сербін, 100 м на спині (S11); Денис Дубров, 100 м комплексом (SМ8); Єлизавета Мерешко, 100 м брасом (SВ5). «Срібло» виборов Віктор Смирнов, 100 м на спині (S11).

Легка атлетика. «Cрібло» здобув Роман Данилюк у штовханні ядра (F12). Результат українця — 16.53.

Настільний теніс. Іван Май (клас 9) і Максим Ніколенко (клас 8) удостоєні «бронзи».

Дзюдо. Срібна відзнака в Ірини Гусєвої (до 63 кг). Руфат Магомедов (В3) у сутичці за «бронзу» (до 73 кг) переміг росіянина Василя Кутуєва.

Фехтування. У змаганні рапіристок (клас А) друге місце посіла Наталія Морквич.

29 серпня.

Легка атлетика. Оксана Зубковська виграла «золото» в стрибках у довжину (5,54), Анастасія Мисник — «срібло» у штовханні ядра (F20).

Академічне веслування. Роман Полянський — чемпіон Ігор на дистанції 2000 м класу PR1.

Пауерліфтинг. Наталія Олійник виграла срібну медаль (до 79 кг). Результат — 133 кг.

Плавання. Срібні медалі дісталися: Андрію Трусову, 400 метрів вільний стиль (S7), Іллі Яременку — 50 м вільний стиль (S13), Денису Остапченку — 50 м на спині (S3). «Бронзу» виборов Максим Веракса — 50 м вільний стиль (S13).

Дзюдо. Бронзову медаль (В2) виграв Олександр Назаренко (до 90 кг).

30 серпня.

Плавання. Андрій Трусов виграв дистанцію 100 м на спині (S7) з рекордом світу — 1.08,14. У Михайла Сербіна — «срібло» на 200-метрівці комплексом (SM11). Збірна України (Юрій Божинський, Денис Дубров, Андрій Трусов та Максим Кріпак) в естафеті 4х100 м вільним стилем — «бронза».

Настільний теніс. Марина Литовченко (клас 6) у фіналі перемогла росіянку Маляк Алієву — 11:6, 11:4, 11:3. Матч тривав лише 15 хвилини. Віктор Дідух — срібний призер (клас 8).

Легка атлетика. Ігор Цвєтов на 100 м (Т35) — срібний призер. Стрибки у довжину (Т36). Роман Павлик — третій. Метання диска (F53). Яна Лебедєва — срібна медаль. Зоя Овсій — бронзова.

Стрільба. Пневматична гвинтівка, 10 м (SH1). «Срібло» — в Андрія Дорошенка, «бронза» — в Ірини Щетник.

В активі України на вчорашній день було 54 медалі — 12 золотих, 27 срібних і 15 бронзових. І п’яте місце в медальному заліку.