Група А. Люксембург — Азербайджан. 2:1. Португалія — Ірландія. 2:1. Португалія — 10 очок, Сербія — 7, Люксембург — 6, Ірландія — 0, Азербайджан — 0.

Група F. Фарерські острови — Ізраїль. 0:4. Молдова — Австрія. 0:2. Данія — Шотландія. 2:0. Данія — 12, Ізраїль — 7, Австрія — 7, Шотландія — 5, Фарерські острови — 1, Молдова — 1.

Група G. Латвія — Гібралтар. 3:1. Норвегія — Нідерланди. 1:1. Туреччина — Чорногорія. 2:2. Туреччина — 8, Нідерланди — 7, Норвегія — 7, Латвія — 4, Гібралтар — 0.

Група H. Мальта — Кіпр. 3:0. РФ — Хорватія. 0:0. Словенія — Словаччина. 1:1. Хорватія — 7, РФ — 7, Словаччина — 6, Словенія — 4, Мальта — 4, Кіпр — 4.

Група D. Франція — Боснія і Герцеговина. 1:1.

Казахстан — Україна. 2:2. Голи: Яремчук, 2, Валіуллін, 74, 90+6, Сікан, 90+3.

Казахстан: Покатілов, Бистров, Марочкін, Логвиненко, Малий, Валіуллін, Куат (Вороговський, 84), Тагіберген (Оразов, 90), Васільєв (Жуков, 90), Шушеначєв (Аймбетов, 60), Нургалієв (Зайнутдінов, 60). Тренер — Талгат Байсуфінов.

Україна: Пятов, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Сидорчук (Шапаренко, 75), Зінченко, Буяльський (Малиновський, 58), Ярмоленко, Соболь (Сікан, 82), Яремчук (Циганков, 58).

Тренер — Олександр Петраков.

Рефері — Донатас Румшас (Литва).

Нур-Султан. «Астана Арена». 6 274 глядачі. 16 градусів.

Гравці збірної України, на жаль, не винесли уроків з минулого матчу, коли навесні в Києві Казахстан уже відігрувався.

А все починалося для нас досить приємно. Вже на 2-й хвилині, а точніше на 92-й секунді, Яремчук прийняв м’яч на груди перед карним майданчиком після передачі Караваєва справа і, не опускаючи його на землю, другим дотиком красивим ударом влучно пробив під поперечину метрів з двадцяти.

Пропущений м’яч явно приголомшив казахстанських футболістів. І перша половина тайму минула за тотальної переваги гостей. Вони втричі більше володіли м’ячем, гостро атакували.

Кілька разів могли збільшити рахунок. Але не виходило з добиванням.

Потім господарі оговталися і почали доволі гостро контратакувати.

Після перерви певний час знову перевагу мала наша команда. Але непробачно марнувала моменти. На 62-й хвилині мав забивати Матвієнко, котрий вийшов сам на сам із воротарем, але влучив у нього. Через три хвилини в аналогічній ситуації опинився Соболь. З реалізацією — ну просто катастрофа.

А от нам незабаром забили. Щоправда, поталанило, бо лайнсмен зафіксував офсайд, а система VAR це порушення підтвердила. Але то було серйозне попередження. І господарі забили. Відзначився Валіуллін, котрий забив і другий м’яч у ворота Пятова.

Але перед цим у доданий час українці вийшли вперед — забив юний форвард Сікан, котрий вийшов на заміну. Либонь, гості подумки почали вже святкувати перемогу. Однак суперник був іншої думки і врятувався останньої миті. Божевільна розв’язка і сумна.

У суботу наша збірна в Києві приймає чемпіона світу Францію. Зрозуміло, що буде по-справжньому важко. А тут ще через перебір жовтих карток поєдинок пропустить Зінченко...