24 вересня. «Колос» — «Ворскла». 0:1. Ковалівка. «Колос». 1 278 глядачів. Рефері — Максим Козиряцький (Запоріжжя). Гол: Тілль, 36. На 29-й хвилині Чурко («Колос») не реалізував пенальті (воротар).

25 вересня. «Олександрія» — «Маріуполь». 2:1. Олександрія. КСК «Ніка». 1 105 глядачів. Рефері — Денис Шурман (Київська область). Голи: Третьяков, 35 (п), Кожушко, 86 — Спіровський, 25.

«Шахтар» — «Верес». 4:1. Київ. НСК «Олімпійський». 6 014 глядачів. Рефері — Дмитро Бондаренко (Одеса). Голи: Мірошник, 22 (а/г), Тете, 55, Марлос, 79 (п), Траоре, 87 — Геннадій Пасіч, 30.

«Рух» — «Динамо». 0:2. Львів. «Арена Львів». 14 595 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Макіївка). Голи: Циганков, 28 (п), Гармаш, 38.

26 вересня. «Минай» — «Львів». 1:2. Ужгород. «Авангард». 2 000 глядачів. Рефері — Дмитро Панчишин (Харків). Голи: Байдал, 43 — Якимець, 21, Шина, 56.

«Дніпро-1» — «Зоря». 0:4. Дніпро. «Дніпро-Арена». 4 781 глядач. Рефері — Ігор Пасхал (Херсон). Голи: Булеца, 21, Кочергін, 87, 90+5, Шагаб, 90+1. Вилучено Когута («Дніпро-1», 84, друге попередження).

«Десна» — «Металіст 1925». 1:2. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. 1 814 глядачів. Рефері — Олександр Омельченко (Слов’янськ). Голи: Тотовицький, 12 — Марлісон, 1, Кравченко, 49.

У Ковалівці активно почали полтавські футболісти. Вони продемонстрували дещо вищий технічний рівень, швидше рухалися. Однак «Колосу» в середині тайму вдалося перехопити ініціативу. Господарі заробили пенальті, але Чурко не реалізував його. Блискуче зреагував воротар «Ворскли» Різник.

Утім, ця невдача не засмутила ковалівців. Вони продовжували контролювати перебіг подій. І саме в цей момент пропустили, наразившись на контратаку. Відзначився Тілль. Після перерви ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Та забити не вдалося жодній.

***

Як і очікувалося, більшу частину ігрового часу домінувала «Олександрія». Втім, саме вона першою зазнала невдачі після контрвипаду гостей. Хоча й зуміла зрівняти результат ще до кінця першого тайму. Переможного удару господарям вдалося завдати за кілька хвилин до завершення поєдинку.

***

У першому таймі рівняни самі собі забили. Але дуже швидко відігралися — яскраво індивідуально зіграв Геннадій Пасіч. І до кінця тайму була досить рівна гра. А після перерви «гірники» стали діяти значно агресивніше, захопили ініціативу і забили ще три м’ячі. Футболісти «Вереса» в другому таймі були явно втомлені.

***

Футболісти «Руха» намагалися діяти організовано. І протягом певного часу вони заважали киянам атакувати. Однак, як то кажуть, клас є клас. А він у динамівців значно вищий, ніж в опонентів. Тому гості спершу відкрили рахунок, а незабаром і подвоїли його.

Старалася вся команда, але варто сказати окремо про двох виконавців — Гармаша і Циганкова. Перший заробив пенальті, а Циганков (на знімку) ефектно реалізував 11-метровий і став лідером бомбардирських перегонів (7 м’ячів). А потім сам Гармаш завершив динамівську комбінацію.

***

У Дніпрі зустрічалися команди, котрі вважаються претендентами на медалі. Протистояння було гострим. Господарі, пропустивши в середині першого тайму, майже до кінця зустрічі билися за бодай нічию. Але після вилучення Когута дніпряни ніби потрапили в нокдаун і за невеликий проміжок часу дозволили луганчанам забити ще три м’ячі.