«Чорноморець» — «Верес». 0:1. Одеса. «Чорноморець». Рефері — Денис Шурман (Київська область). Гол: Євген Пасіч, 17. На 66-й хвилині Путря («Чорноморець») не реалізував пенальті (воротар).
Вилучено Кучерова («Верес», 19, пряма червона картка).

Одесити мали моменти, але «Верес» більше заслужив на перемогу. Гості виявилися стійкими і мужніми. Вони на 19-й хвилині залишилися вдесятьох. Їхній гравець Кучеров грубо зіграв проти одесита Кадірі і залишив поле.

Далі воротар гостей Когут впіймав м’яч після пробиття 11-метрового. А єдиний гол у ворота «моряків» організували брати Пасічі — Сергій зробив передачу низом на ближню стійку, а Євген заштовхав м’яч у ворота.

У цьому турі залишився незіграний матч «Інгулець» — «Рух». Його перенесено через коронавірус у групи гравців і персоналу львівського клубу. Про нову дату матчу буде оголошено згодом.