Футбол. Тепер українські клуби готуються до другої частини за кордоном. І проводять спаринги. Скажімо, кияни й одесити розібралися із суперниками, здобувши перемоги з однаковим рахунком.

Іспанія. «Динамо» (Україна, Київ) — «Атлетіко Пульпіленьйо» (Іспанія). 4:0. Голи: Циганков, 66, 77, де Пена, 76, Буяльський, 87.

«Динамо»: 1-й тайм — Бойко, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Дубінчак (Вівчаренко, 42), Сидорчук, Шепелєв, Антюх, Гармаш, Вербич, Супряга; 2-й тайм — Моргун, Тимчик, Боль, Сирота, Вівчаренко, Бражко, Шапаренко, Буяльський, Циганков, де Пена, Кулач.

«Динамо» — «Расінг Уніон» (Люксембург). 4:0. Голи: Кулач, 23, Вербич, 35, Циганков, 37, Бражко, 64.

«Динамо»: 1-й тайм — Бущан, Кендзьора, Боль, Вівчаренко, Сидорчук, Шапаренко, Гармаш, Циганков, Вербич, Волошин, Кулач; 2-й тайм — Нещерет, Тимчик, Бурда, Сирота, Вівчаренко, Бражко, Шепелєв, Буяльський, Антюх,
де Пена, Супряга.

Туреччина. «Чорноморець» (Україна, Одеса) — «Приштина» (Косово). 4:0. Голи: Цонєв, 30, Русин, 33, Ванцаш, 70, Цитаїшвілі, 73.

«Чорноморець»: Паст (Варакута, 71), Бергквіст (Кадірі, 9), Мартинович (Ларін, 71), Брагару (Дубко, 71), Д. Кузик (Бобко, 71), Кравченко (Вачіберадзе, 61), Петков (Цитаїшвілі, 61), О. Кузик (Михайленко, 71), Ванцаш (Штогрін, 71), Цонєв (Ернандес, 71), Русин (Ванат, 71).

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Актобе» (Казахстан). 2:2. Голи: Гладкий, 4, Овусу, 52 — Балашов, 13, 18.

«Зоря»: 1-й тайм — Мацапура, Абдуллаєв, Алібеков, Фаворов, Гладкий, Імереков, Жуніньйо, Хлань, Хомченовський, Скорко, Сміян; 2-й тайм — Мацапура (Жилкін, 61), Алефіренко, Вернидуб, Снурніцин, Байрук, Нагнійний, Назаріна, Громов, Булець, Гільєрме, Овусу.