У День незалежності України з радіотелевізійної передавальної станції, що встановлена у селі Бахмутівка Новоайдарстького району, почала працювати регіональна радіостанція «49 паралель». Передачі, присвячені 28 роковинам Незалежності України, могли чути і в окупованому Луганську. Напередодні свята Національна Рада України з питань телебачення і радіомовлення видала радіостанції тимчасовий дозвіл на здійснення цілодобового  мовлення на частоті 101,1 МГц., яка охоплює і  частину окупованої Луганщини.

Крім того, «49 паралель» також отримала дозволи на мовлення на частотах 91,2 МГц у районному центрі Біловодськ, на 90,6 МГц у селі Городище Біловодського району, на 103,3 МГц у селі Зоринівка Міловського району, а також на  96,0 МГц у Лисичанську. Відтепер з РТС у Новоайдарському районі мовлять 11 радіостанцій та 14 телеканалів у цифровому форматі та три аналогові телеканали.

До речі, за повідомленням кореспондентів інтернет-сайту «ОстроВ»,  в День Незалежності України  в окупованому Слов`яносербську невідомі патріоти привітали населення гімном України.  Він залунав  десь о 9 ранку в районі місцевої комендатури, і доки  представники окупаційної влади приходили до тями, жителі селища слухали українські пісні.

 Павло ВОРОНЦОВ, "Голос України".

Луганська область.

Фото з соціальних мереж.