У місті Самчхок (Республіка Корея) закінчилися міжнародні змагання з черлідингу "Samcheok World Beach Cheerleading Open Masters-2019". Україну представляли спортсменки з Дніпра (команда спортивного клубу "Арена"). Дівчата здобули призові місця в складній та видовищній дисципліні "Performance Cheer".

Зокрема, дует спортсменки команди "Alive Cheer" школи № 134 Дар'ї Ганущак і спортсменки зі школи № 2 Юлії Старикової у віковій категорії "юніори" здобув 2-ге місце. А дует керівника СК "Арена" Ліни Курдаченко та тренера з черлідингу в школах № 51, № 62, № 89 Вікторії Науменко у віковій категорії "мастерс" виборов 3-тє місце.

Для черлідерів з Дніпра це неабияке досягнення. Саме спортивний клуб "Арена" отримав запрошення на чемпіонат світу в Республіці Корея, здобувши право бути представником України на міжнародних змаганнях після приголомшливих яскравих виступів на чемпіонаті Європи у 2018 році (місто Ден-Бош, Нідерланди) та 2019-му (місто Гейдельберг, Німеччина). Там дівчата з Дніпра запам'яталися яскравими виступами і посіли призові місця у командних номінаціях.

Вітаємо спортсменок із високими результатами!

Інформація прес-служби Дніпровської міськради.