У Мінську (Білорусь) завершилася легкоатлетична матчева зустріч між командами Європи і США.

Змагання пройшли в 37 видах. У кожному з них виступили по чотири представники від Європи і по чотири – від США.

За підсумками турніру команда Європи здобула перемогу, набравши 724,5 очка, у збірної США – 601,5.

Представниці України виграли п'ять нагород:

Юлія Левченко (на знімку) завоювала золоту медаль, показавши результат 2,02 метра. Вона випередила на 4 сантиметри співвітчизницю Ірину Геращенко, яка отримала «срібло». Відзначимо, що для Левченко це рекордна висота в кар'єрі.

Анна Рижикова (на знімку) здобула «золото» в забігу на 400 м з бар'єрами. З результатом в 55.32 секунди вона випередила швейцарку Леу Шпрунгер на 0,14 сек.

А Ольга Ляхова виграла срібну медаль в забігу на 800 м (2.04,90). Марина Бех-Романчук стала другою у стрибках в довжину (6.73).

Легкоатлетичний матч Європа – США відбувся вперше, до змагань були включені всі дисципліни легкої атлетики на стадіоні і змішані естафети. При цьому з програми виключили естафету 4х400м, а бігові дистанції були представлені до 3000 м.