Сьогодні відбулося засідання Громадської ради, яка діє при Рівненській обласній державній адміністрації. Після того, як заслухали звіт голови Громадської ради Павла Ковальця та інформацію щодо підписання меморандумів, відбулося нагородження.

Зокрема, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук вручив Почесну грамоту та пам’ятний знак обласної ради голові Рівненської обласної економічної спілки підприємців «Регіон» Анатолію Місяченку.

Цінним подарунком – годинником – за вагомий особистий внесок у розвиток громадянського суспільства, активну життєву позицію нагородили представника Асоціації консультаційних та експертних фірм України «Укрконсалтінг» Олександра Чеберяка. Таку ж високу нагороду голова обласної ради вручив і Павлу Ковальцю (на знімку), який очолює Громадську раду.

«Особисто вдячний вам за небайдужість до життя нашого краю, нашої держави - особливо у такий відповідальний і непростий період для України! - звернувся до учасників засідання Олександр Данильчук. – Ефективне громадянське суспільство є ознакою успішності будь-якої країни. Лише такі активні люди здатні забезпечити партнерські стосунки із владою і спільно працювати на результат. Можу запевнити вас, як голова обласної ради, я завжди відкритий до діалогу».

До порядку денного засідання члени Громадської ради внесли одразу кілька важливих для Рівненщини та її окремих територій питань: розглянули звернення жителів військового містечка «Надія», питання будівництво станції очищення господарсько-побутових відходів в селі Шубків Рівненського району, зниження комунальних тарифів та інші.

Юлія ВАСИЛЕНКО-СЛОБОДЕНЮК.

Рівне.

 

Фото автора.