Під час святкування Дня міста у Чернігівській міській раді відбулося урочисте підписання угоди про партнерство і співробітництво з Сєвєродонецьком. 

Перед підписанням секретар міської ради Сєвєродонецька В’ячеслав Ткачук, який виконує і обов’язки міського голови, не тільки висловив своє захоплення красою древнього Чернігова, а й подякував чернігівцям за те, що батальйон «Чернігів» забезпечував  порядок у їх місті після звільнення від російських окупантів. Сєвєродонецьк був звільнений українськими військами влітку 2014 року і зараз це місто виконує функції обласного центру.

« Зброя змінює людину і не завжди в кращий бік. Але ваші хлопців – ми завжди ними гордилися, - сказав В’ячеслав Ткачук. – І ми не боїмося людини з автоматом, бо ваші хлопці не тільки були на передніх рубежах, але й охороняли наше місто по всьому периметру».

Сєвєродонецьк став дев’ятим містом – партнером Чернігова.

Василь ЧЕПУРНИЙ.

м. Чернігів.


На фото: міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та в.о. міського голови Сєвєродонецька В’ячеслав Ткачук підписують угоду про партнерство і співробітництво двох міст; на урочистостях у Чернігові виступає в.о міського голови Сєвєродонецька В’ячеслав Ткачук.

Фото прес- служби Чернігівської міської ради.