Понад тисячу заощадливих буковинців закупили 1,5 мільйона кубометрів газу за "літньою" ціною. Вони скористалися акцією "Твоя енергонезалежність", яку впровадили газівники. Газ закуплено за 5,99 гривні за кубометр.

У середньому один клієнт, що скористався акційною пропозицією, замовив та оплатив 1,3 тисячі кубометрів блакитного палива.

З 15 жовтня для них відкривається нова можливість - вони зможуть в онлайн-режимі обирати період, в який їм вигідніше використовувати свій запас, - розповідає очільник ПАТ "Чернівцігаз" Віктор Горда.

Він зазначив, що 40% заявок на купівлю газу оформлені онлайн за допомогою "Особистого кабінету", а 60% - у Центрах обслуговування клієнтів "Чернівцігазу".

Вартість послуг з доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції споживачі зможуть відстежувати в щомісячному рахунку за використане паливо онлайн в "Особистому кабінеті" на сайті 104.ua. Також варто нагадати, що споживачам, які скористалися акцією, необхідно обов'язково щомісяця передавати показання лічильника газу. Клієнти, які до 1 квітня 2020 роки не використовують передплачений газ, зможуть скористатися залишком коштів у рахунок наступних платежів або повернути гроші.

Сергій СУЛИМА.

Чернівці.

Фото: Інтернет