У рамках спільного проекту з Європейським банком реконструкції та розвитку щодо придбання нових тролейбусів Дніпро закупить у "Південного машинобудівного заводу" 33 нові тролейбуси. 12 з них підприємство поставить уже до кінця цього року, решту - у 2020-му. Всі вони мають низьку підлогу, кондиціонери та автономний запас ходу від 500 метрів до двох кілометрів.

Нині на "Південмаші" триває складання тролейбусів. "Ми використовуємо кузов Мінського автомобільного заводу. Ці тролейбуси мають сучасний дизайн. Машини можуть розвивати швидкість до 70 км на годину. Пасажиромісткість - до 100 осіб. Колектив нашого підприємства робить усе можливе, аби мешканці рідного міста з комфортом пересувалися", - зазначив заступник генерального директора з цивільної продукції заводу Віктор Гармаш.

Окрім цього, в рамках масштабної реформи транспортної мережі у Дніпрі продовжують встановлювати нові зупинкові комплекси. Їх облаштовують так, щоб убезпечити громадян. Наразі у місті вже встановили понад 50 зупинкових комплексів різного типу, роботи тривають, повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.