На Лисій горі, що у Василівському районі, завершилась обласна польова школа "Джури козацькі", повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Місце проведення було обрано не випадково. Адже Лиса гора - це унікальний мис на березі Каховського водосховища, який було створено на місці Великого Лугу. Нині мис укритий лісами. Це пам'ятка природи, геології та археології з численними місцями історичних подій, починаючи від стоянок кам'яного віку, скіфських поселень, пам'яток козацької доби та подій Другої світової війни. У цьому мальовничому місці юні джури пройшли справжній козацький гарт.

В обласній школі взяли участь учні з міст Запоріжжя, Енергодар, Запорізького району, Комишуваської ОТГ Оріхівського району та представники закладів освіти обласного підпорядкування: Запорізької спеціалізованої школи-інтернату "Січовий колегіум" і Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату "Дивосвіт".

До програми польової школи входили цікаві й корисні майстер-класи, конкурси та ігри: "Неповне розбирання та збирання автомата", "Стрільба", "Відун", "Упоряд", "Рятівник", "Бівак", "Теренова гра".

За результатами конкурсної програми у загальному заліку були визначені призери. І місце виборов рій "Джурята" з Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту; ІІ - рій "Січовики" із Запорізького "Січового колегіуму"; ІІІ місце - рій "Таврійські козаки" з Малобілозерського "Дивосвіту".