На знімку: (справа наліво) голова Рівненської ОДА Віталій Ковальчук разом з керівником Рівненського облавтодору Володимиром Квачуком оглядають отримані КрАЗи.

Рівненщина має стати технократичним хабом для Західної України: медичним, авіаційним, з дорожньої інфраструктури, IT-хабом, вважаає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, для цього вже зроблено перші кроки:

- Днями обговорювали з парламентарями створення північно-західного регіонального центру онкології на базі Рівненського протипухлинного центру. Авіаційний хаб - хочемо створити базу авіапідрозділу МНС для обслуговування Рівненщини та інших західних областей, а також забезпечити умови для ремонту літаків АН. IT- кластер вже діє на Рівненщині та об'єднує близько тисячі працівників. Моє завдання - посилити цей напрямок. Дорожній хаб - Рівне стане одним з чотирьох центрів дислокації мобільних спецзагонів в Україні. Наша область отримає 10 нових снігоочисних КрАЗів (вони обладнані поворотними відвалами та солерозкидальним обладнанням точного дозування) від ДАК «Автомобільні дороги України» для підсилення технічного парку облавтодору. Шість із них вже надійшли в область. Завдання цього загону - оперативно ліквідовувати наслідки хуртовин, потужних снігопадів, ожеледиці на дорогах державного значення у Рівненській, Волинській, Хмельницькій, Тернопільській областях і частині Житомирської. Мобільниий загін для цих цілей використовуватиме також іншу техніку облавтодору.

- Коли буде знайдено і реалізовано різні напрями розвитку економіки на Рівненщині, зможемо говорити про її реальний підйом та про реальні робочі місця і соціальні стандарти, - каже Віталій Коваль. Він також також додав, що шукає проривні та інноваційні ідеї для Рівненщини і закликав ділитися ними на його Facebook-сторінці - https://www.facebook.com/koval8/.

Олександр ПОЛІЩУК.

Рівне.

Фото надане прес-службою РОДА.