Інформація про пожежу в житловому будинку села Лубня Великоберезнянського району на Закарпатті надійшла в оперативно-рятувальну службу 9 жовтня о 05:12. Для її ліквідації було направлено вогнеборців 2-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Великий Березний.

До гасіння залучалося шість чоловік особового складу та дві одиниці техніки. На час прибуття рятувальників пожежа охопила всю покрівлю помешкання та перекинулася на поряд розташовану господарську будівлю. Майже о сьомій ранку займання на площі 72 квадратні метри вдалося локалізувати, ліквідація ж тривала ще майже дві години. Отже, пожежники боролися з вогнем три з половиною години!

Під час гасіння вогнеборцями було виявлено тіло 63-річного власника помешкання, на жаль, без ознак життя. Завдана матеріальна шкода та причина пожежі, інформують з облДСНС, встановлюються.

Рятувальники звертаються до мешканців та гостей Закарпаття з проханням бути обережними у поводженні з вогнем і суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Адже полум'я жартів не знає.

Василь НИТКА.

Ужгород.


Фото надано управлінням ДСНС України у Закарпатській області.