У ХVІ фестивалі "Осінні барви Буковини 2019" взяли участь делегації 17 областей України. Одним з форматів заходу є тема "Успішна молодь - майбутнє країни". Організатором виступив департамент освіти і науки Чернівецької ОДА. Його учасники - вихованці дитячих та молодіжних фото-, кіностудій віком від 10 до 20 років та їхні керівники.

Гості приїхали з Івано-Франківської, Полтавської, Дніпропетровської, Донецької, Рівненської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Хмельницької, Херсонської, Харківської, Черкаської, Житомирської, Київської, Одеської, Тернопільської областей. Їх приймають буковинці.

Крім творчих показів, у програмі фестивалю також передбачені екскурсії Чернівцями, Вижницею та Путилою, походи по музеях Гуцульщини, виїзд у гори тощо. У ділову програму входить виставка фоторобіт, перегляд відеоматеріалів, майстер-класи та тренінги для новачків. Переможців І етапу вже отримали нагороди.

Окрім облдержадміністрації, до організації долучилися Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та ГО "Дорогою добра".

Фотовиставка та інші заходи програми викликали неабиякий інтерес у чернівчан. "Це дуже добре, що талановиті юні майстри отримали змогу побувати у Чернівцях, котрі точно відрізняються від інших міст України архітектурою, історією, національним колоритом та міксом культур. Дуже важливим для молоді є побувати у Карпатах. Набратися нових вражень, образів, горизонтів. А осінь у буковинських Карпатах насправді барвиста і неповторна. Учасники, особливо зі сходу країни, вражені", - заявив в. о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк.

Сергій СУЛИМА.

Чернівецька область.Фото департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.