Монографію "Ресурсно-туристський потенціал Кіровоградської області" (на знімку) та серію туристичних словників презентували в Кропивницькому, в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Дмитра Чижевського.

У наукових працях Олександра Колотухи, Ігоря Колотухи та Віктора Соколовського оцінено потенціал та рекреаційно-туристські ресурси краю: природний, соціально-економічний, культурно-історичний. Виконано рекреаційно-туристське районування регіону, визначені туристсько-краєзнавчі можливості області при здійсненні пішохідних туристських походів тощо.

В обговоренні важливої для регіону теми у відділі краєзнавства книгозбірні разом із авторами взяли участь викладачі та студенти Кіровоградської льотної академії, педагогічного університету ім. В. Винниченка, інших вишів Кропивницького та численні любителі мандрівок.

Про успіхи в розвитку туризму розповіли заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко і директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Валентина Животовська.

З нагоди презентації фахівці відділу розгорнули фотовиставку "Туризм нас єднає" та тематичну виставку книг.

Федір ШЕПЕЛЬ.

Кіровоградська область.
На знімку: книжка в подарунок і автограф від науковця Олександра Колотухи.

Фото автора та з офіційного сайту Кіровоградської ОДА.