Під час робочої поїздки на Луганщину заступник міністра розвитку громад та територій України Едуард Кругляк відзначив, що стан готовості області до опалювального сезону кращий, ніж по країні в цілому. Однак занепокоєння викликають підприємства водо- та електропостачання Лисичанська і Рубіжного, що мають великі борги за використану електроенергію.

Наразі підприємства ЖКХ краю відзвітували про 100% готовність до осінньо-зимового періоду. Вже вирішено розпочати опалювальний сезон у Сєвєродонецьку, Лисичанську та десяти районах області. Вісім підприємств теплопостачання уклали договори на постачання природного газу з НАК "Нафтогаз України". Вчасно розпочне опалювальний сезон і ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ".

Директор департаменту ЖКГ ОДА Віталій Сурай поінформував щодо виконання розпорядження уряду "Деякі питання опалювального періоду 2019/20 року". Зокрема, стосовно варіантів будівництва газопроводів-відводів до газорозподільних станцій смт Троїцьке та села Воєводське Троїцького району, а також здійснення контролю за виконанням програм децентралізації теплопостачання у Золотому та Гірському Попаснянського району.

Павло ВОРОНЦОВ.

Луганська область.