На знімках: під час зустрічі керівництва Донецької облдержадміністрації з генеральним секретарем Німецького Червоного Хреста Крістіаном Ройтером, головою місії Люксембурзького Червоного Хреста в Україні Володимиром Петровим та генеральною директоркою Національного Комітету Товариства Червоного Хреста в Україні Лілією Білоус.

80 тисяч жителів Донеччини отримали у першому півріччі цього року допомогу від Червоного Хреста на загальну суму понад 2 млн гривень, – про це йшлося у Краматорську на зустрічі голови Донецької ОДА Павла Кириленка (на знімку перший в центрі) з генеральним секретарем Німецького Червоного Хреста Крістіаном Ройтером, головою місії Люксембурзького Червоного Хреста в Україні Володимиром Петровим та генеральною директоркою Національного Комітету Товариства Червоного Хреста в Україні Лілією Білоус.

Представники організацій зазначили, що мають ресурси й плани не лише на продовження гуманітарних програм, розпочатих на Донеччині, а й на впровадження нових. Йдеться, зокрема, про підтримку людей, які постраждали внаслідок конфлікту, розвиток медицини (і первинної ланки, і вузькоспеціалізованої), навчання людей для надання першої домедичної допомоги тощо.

"Дякую міжнародним організаціям за підтримку України і Донецької області зокрема у нашому прагненні відновити мир, територіальну цілісність країни та подолати наслідки російсько-українського збройного конфлікту", – наголосив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Учасники зустрічі домовилися, що Донецька ОДА підготує для передачі організаціям списки потреб, проектів та програм, які могли би спільно реалізувати.

Владислав ЛЕОШКО.

Фото прес-служби Донецької ОДА.

Донецька область.