Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко та голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін підписують Меморандум про співпрацю між Донецькою ОДА і ДСНС України.

Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та Державною службою з надзвичайних ситуацій відбулось у Краматорську. Участь у підписанні меморандуму взяли голова Донецької ОДА Павло Кириленко та голова Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін.

"Кілька років тому саме у Донецькій області був запущений пілотний проект зі створення Центрів безпеки, – зазначив Микола Чечоткін. – До кінця цього року в області їх буде 14, всього ж ми розраховуємо на 24. Донецька область стала справжнім лідером серед регіонів України з впровадження Центрів безпеки, їх оснащеності та технічного забезпечення".

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко під час урочистого підписання Меморандуму наголосив: "Співпраця обласної влади та рятувальників перевірена не лише роками, а й обставинами, завжди екстремальними і часто, на жаль, трагічними. Без рятувальників ми б не змогли відновлювати критично важливі для людей об'єкти – водогони, газогони, електромережі, що були пошкоджені внаслідок бойових дій: попереду ремонтників завжди йдуть рятувальники, які оглядають і розміновують потрібну ділянку".

Павло Кириленко також наголосив, що обласна влада Донеччини спільно з ДСНС продовжує роботу з відновлення житла, пошкодженого внаслідок ведення бойових дій. Так, з обласного бюджету спрямовуються кошти на придбання будівельних матеріалів, а ремонтні бригади ДСНС виконують необхідні роботи. На сьогодні таким чином уже відновили майже1200 приватних будинків у Мар'їнці, Красногорівці, Авдіївці, Гранітному, Лебединському та інших населених пунктах поблизу лінії зіткнення.

Також під час підписання Меморандуму присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять рятувальників, які загинули, виконуючи свій професійний обов'язок.

Владислав ЛЕОШКО.

Фото прес-служби Донецької ОДА.

Донецька область.