На знімках: такою була оселя 5 жовтня після того, як сталася трагедія.

"У ЗМІ поширюється інформація про те, що смерть родини з міста Курахового від вибуху гранати може бути навмисним вбивством та пов'язана з їх громадською діяльністю. Поліція перевіряє всі версії загибелі подружжя. Докази свідчать, що у сімейній трагедії немає політичного підтексту", – повідомили у прес-службі ГУ НП в Донецькій області.

Нагадаємо, 5 жовтня у своїй квартирі в Кураховому стався від вибуху гранати смертельні травми отримали 51-річний чоловік та його 49-річна дружина. Попередньо факт було кваліфіковано за ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Перебіг досудового розслідування перебуває під особистим контролем начальника поліції Донеччини. Проведено комплекс слідчо-розшукових заходів: огляд місця події, детальну реконструкцію трагедії, встановлені свідки, опитані сусіди, колеги, знайомі загиблих тощо.

Поки що немає жодних підстав вважати, що у загибелі пари винна третя особа. Отримані докази вказують на те, що смерть настала внаслідок самогубства або необережного поводження з боєприпасами.

"Поліцейські перевірили і версію політичного переслідування – вона не підтверджується, – зазначили у ГУ НП в області. – Також отримано офіційну інформацію про те, що загиблі не були зареєстровані кандидатами на пост керівника районної військової адміністрації. Так, слідством встановлені факти, які підтверджують наявність конфлікту в родині. Крім того, за показаннями свідків, потерпілого бачили із гранатою напередодні загибелі".

Розслідування триває. Поліція Донеччини під процесуальним керівництвом прокуратури області проводить всі необхідні заходи для встановлення істини. Остаточну кваліфікацію події буде надано після проведення ряду експертиз.

У прес-службі ГУ Національної поліції закликали громадян не надавати політичного забарвлення трагедії, що сталася у родині, до закінчення досудового розслідування та не чинити вплив на перебіг слідства.

Владислав ЛЕОШКО.

Фото прес-служби ГУ Нацполіції в області.

Донецька область.