З нагоди Дня захисника України у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара відбулись урочисті збори. Головною метою заходу стало вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, повідомили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

На початку зборів присутні схилили голови на честь усіх загиблих героїв у хвилині мовчання. Сержант військової частини 3033 НГУ, учасник бойових дій Олександр Ісаков та молодший сержант 55-ї ОАРБ "Запорізька Січ", ветеран АТО Роман Гільов від зібрання винесли із зали та поклали квіти до Першого каменю Алеї захисників України.

Привітав запорізьких військових та громадськість голова Запорізької ОДА Віталій Туринок. Посадовець вручив відзнаки запорізьким військовослужбовцям за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку та з нагоди Дня захисника України.

Так, медаллю "За розвиток Запорізького краю" нагороджено полковника, командира військової частини 3042 Національної гвардії України Павла Жарікова та сержанта, начальника апаратного взводу роти зв'язку військової частини А1978 Віталія Строкатова. Цінним подарунком (годинником) голова облдержадміністрації відзначив капітана медичної служби, ординатора хірургічного відділення Запорізького військового госпіталю Ігоря Палія.

Подяки голови Запорізької ОДА оголошено капітану, першому заступнику командира 1-го батальйону оперативного призначення – начальнику штабу військової частини 3029 НГУ Олександру Нужному, старшому прапорщику, офіцеру відділу офіцерів запасу і кадру Запорізького обласного військового комісаріату Олегу Цильову, старшому прапорщику, техніку польового вузла зв'язку військової частини А2176 Олегу Шахову.

Святкову програму гостям урочистих зборів подарували артисти театру ім. Магара.

Також з нагоди Дня захисника України на третьому поверсі Запорізької ОДА оновилась фотогалерея. Тепер стіни установи прикрашають світлини запорізьких захисників та захисниць.

Фото департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізької ОДА.