До поліції сьогодні, 10 жовтня, близько 14 години надійшло повідомлення від 45-річного рівнянина, що його дружина виявила пошкодженою покрівлю будинку на вулиці Костромській у Рівному. Слідчо-оперативна група Рівненського відділу поліції на місці встановила, що на даху будинку депутата-«свободівця» Рівненської міської ради Юрія Осіпчука (він очолює Рівненський міський осередок ВО «Свобода») вибухнула граната «РГД 5». Внаслідок вибуху пошкоджено металеву покрівлю даху.

Як пояснив господар поліцейським, близько третьої ночі він почув підозрілий звук, утім цьому не надав значення, адже вирішив, що то могла бути петарда.

На момент вибуху в будинку був Юрій Осіпчук, його дружина та малолітня донька. Ніхто із них не постраждав.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Поліцейські встановлюють усі обставини події та осіб, причетних до злочину.

У прес-релізі, поширеному з приводу події Рівненської обласною організацією ВО «Свобода», цитують позицію Юрія Осіпчука: «Очевидно, що ці дії – це спосіб залякати мене та мою родину. В першу чергу пов’язую події з власною політичною та професійною діяльністю, однак такі ниці спроби тиску жодним чином не змусять мене змінити принципову та послідовну націоналістичну позицію».

Олександра ЮРКОВА.

Рівне.