50 гривень для пересічного сарненця – не багато й немало: 10 проїздів маршруткою, чотири хлібини чи два долари.

Сама перевірила, де у нашому місті можна пообідати бюджетно, за цю суму. З’ясувалось, що такі заклади харчування є.

Серед них єдальня лісгоспу «Сосновий бір». Відвідувачі закладу вибирають собі страви із тих, що є. Наш обід складався із супу з фрикадельками, двох шматочків хліба, картопляного пюре, биточків, салату зі свіжої капусти та чаю. Ціна 51 грн.

У кафе «Візит» відвідувачі можуть вибрати котрийсь із п’яти варіантів комплексних обідів. Ціна у меню 45 або 50 грн. За 50 нам дістався суп харчо з грінками, картопляне пюре, шніцель з курячого філе, салат із капусти, налисники та компот.

Їдальня на території ресторації «Пані Журавлина». Скомпонувати повноцінний обід за визначену суму в цьому закладі дещо важче. Хоча, варто зауважити, що порції тут більші, ніж деінде. За рис із овочами, смажену рибу, шматочок хачапурі та компот заплатили 49 грн.

У кафе «Хуторок» один з обідніх варіантів не перевищує обмежений бюджет і обійдеться у 45 грн. У «Комплекс №1» входять суп із фрикадельками, вареники з картоплею та шкварками, хліб і узвар.

Бюджетно пообідати і можна в їдальні педколеджу, щоправда заклад працює лише півдня. Червоний борщ, шматочок хліба, голубці зі сметаною, вертун і компот обійшлись у 44 грн.

Тетяна КОЛЯДИЧ,

журналістка з міста Сарни Рівненської області.

Фото автора.