Харків. Прес-конференція тренера збірної України Андрія Шевченка напередодні матчу з Литвою.

                 

– Впевненість у команди однозначно є. Дуже важливо домогтися позитивного результату. При всій повазі до Литви ми граємо вдома, і перед нами стоять великі цілі. Щоб їх досягти, нам потрібна перемога. Налаштовуємося на те, щоб показати хороший футбол і добитися позитивного результату.

– Яка кадрова ситуація в команді?

– У Миколенко був незначний дискомфорт, але вже все нормально. Дали йому час відновитися, провели тестування. Вчора він провів тренування і буде готуватися до гри разом з усіма футболістами. Ніхто не випав з обойми. Всі знаходяться в оптимальній формі і чекають завтрашнього матчу.

– 20 років тому ви забили гол збірный Росії. Можете пригадати деталі?

– Це було так давно. Був важливий матч, ми добилися результату, який дозволив нам посісти друге місце і рухатися далі. Це була принципова для нас зустріч, але згадувати тут нічого. Нападаючий завжди намагається пробити по воротах, коли підходить до м'яча. Був удар, людина помилилася. Але якщо не бити, то не змусиш голкіпера помилитися. Те протистояння було дуже серйозним, тому той матч я буду завжди пам'ятати.

– Нинішні гравці збірної пам'ятають той гол?

– Мабуть, більше пам'ятають вболівальники. Сьогодні подивився той гол в інстаграмі.

– Чи готуєтеся до матчу з Литвою з розумінням того, що в разі перемоги Україна на 99 відсотків виходить на Євро?

– Не згоден з вами. Перед нами стоїть завдання виграти завтрашній матч і всі ігри потрібно провести на певному рівні. При перемозі завтра я не вважаю, що ми повністю вирішимо результат виходу з групи.

– У спарених матчах збірна України показує кращий футбол в першому. Чи є певна тенденція?

– Не знаю, що буде в другому матчі. Спочатку потрібно зіграти перший, в якому для нас дуже важлива перемога. Подивимося на результат і рухатимемося вперед.

– Є якесь передчуття перед матчем з Литвою?

– Тільки перемога.

– Ви вже визначилися з тим, хто завтра зіграє на флангах півоборони?

– Сьогодні проведемо тренування, а потім у мене буде безсонна ніч. Усі наші гравці атаки знаходяться в дуже хорошій формі. Для мене це величезний плюс. Думатимемо і визначимося вже завтра.

Фото УАФ.

Голос України