В Охтирці на Сумщині чоловік сів за кермо автомобіля "під мухою", але його зупинили поліцейські. Коли вони складали протокол про здійснення адміністративного правопорушення, водій запропонував гроші. Правоохоронці їх не взяли і поінформували, яке покарання "світить" за спробу підкупу посадової особи.

16 жовтня чоловік прийшов уже до відділку і передав начальнику сектору реагування патрульної поліції 10 тисяч гривень та 100 доларів. За таку плату зажадав, аби керівник порвав складений підлеглими протокол. Замість цього на водія відкрили кримінальне провадження за статтею, яка передбачає від 4 до 8 років позбавлення волі.

У цій історії має місце дуже дивний збіг обставин. Попереднього місяця в тій же Охтирці до 4 років ув'язнення засудили чоловіка, котрий також упіймався на водінні автомобіля у стані алкогольного сп'яніння та хотів відкупитися від поліцейських. Спочатку він запропонував гроші патрульним, а коли ті відмовились, приніс готівку начальнику міськвідділу поліції. Того разу фігурувала уп'ятеро менша сума – лише 2,5 тис. грн.

Володимир ЧЕРНОВ.

Фото надано прокуратурою області.

Сумська область.