Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 3-й тур. 22 жовтня.

Група С.«Шахтар» (Україна, Донецьк) – «Динамо» (Хорватія, Загреб). 2:2. Голи:Коноплянка, 16,Ольмо, 25, Оршич, 60 (п), Додо, 75.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат (Додо, 66), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік, Марлос (Коваленко, 84), Тайсон, Коноплянка (Соломон, 66), Мораес. Тренер – Луїш Каштру.

«Динамо»: Лівакович, Стоянович, Теофіль-Катрен, Ділавер, Перич, Ловац, Ольмо, Адемі (Гояк, 68), Моро, Оршич (Іванушец, 90), Гавранович (Петкович, 62). Тренер – Ненад Беліца.

Рефері – Антоніо Матеу Лаос (Іспанія).

Харків. ОСК «Металіст». 

Несподівано в муках «Шахтар» вирвав очко в матчі з непоступливим і добре підготовленим суперником. А починалося все шикарно: Коноплянка ударом в дальній кут забив після атаки правим флангом. Бездоганну передачу йому зробив Марлос. Здавалося, що «гірники» не зупиняться на досягнутому.

Але варто було їм відійти назад і рахунок став нічийним. Найактивніший у складі «Динамо» Ольмо відмінно зіграв на випередження.

Кінцівка тайму пройшла за переваги «Шахтаря», але рахунок не змінився.

Після перерви господарі намагалися налагодити гру. Але замість цього заробили пенальті. Прикро, що винуватцем став такий досвідчений виконавець, як П’ятов. Покарання чітко виконав Оршич.

Склалася досить непроста ситуація, яку приємною не назвеш. Однак, як і в матчі проти «Аталанти» вдалі заміни зробив Луїш Каштру. І це допомогло «гірникам» врятуватися. Виявивши індивідуальну майстерність, забив свіжий Додо.

За час, що залишився «Шахтар» доклав чимало зусиль, щоб вирвати перемогу. Але не пощастило.

Голос України