Скарбниця перемог вихованців Комплексної дитячої юнацько-спортивної школи (КДЮСШ) управління соціальними об’єктами Рівненської АЕС вкотре поповнилася черговими досягненнями її вихованців.

Нещодавно у с. Поляна Закарпатської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Його учасниками стали 80 дівчат та 165 юнаків з усіх регіонів країни. Вихованка КДЮСШ РАЕС Поліна Луканіна виступила у складі збірної команди Рівненщини, яку представляла громадська організація «Рівненська обласна федерація важкої атлетики». Юна спортсменка виборола бронзу із сумою двоборства 115 кг (ривок 53 кг, поштовх 62 кг). Її підготовкою займалися досвідчені тренери КДЮСШ РАЕС Сергій Якубишин, Мирослава Луканіна та Сергій Сулім.

Ще одне почесне дев’яте місце здобула вихованка КДЮСШ Анна Байкалова під час чемпіонату Європи серед юніорів та молоді до 23 років, який зараз триває в столиці Румунії - Бухаресті. П’ятнадцятирічна важкоатлетка (вагова категорія 45 кг) у віковій групі до 20 років виступила з результатом 117 кг (ривок 52 кг та поштовх 65 кг). Анна Байкалова увійшла до складу збірної України. В грудні вона буде відстоювати честь країни на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15 років який проходитиме в Ізраїлі.

Крім того, з хорошим результатом виступив Григорій Якубишин, вихованець секції греко-римської боротьби КДЮСШ РАЕС. Під час міжнародного турніру з греко-римської боротьби серед юніорів, який днями завершився в польському місті Паб’яніце, тринадцятирічний борець у своїй ваговій категорії 55 кг став переможцем змагань, посівши першу сходинку п’єдесталу. Готував хлопця до змагань тренер спортивної школи РАЕС Володимир Веселовський. На сьогоднішній день юнак навчається у Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю.

Своїми досягненнями юні спортсмени КДЮСШ Рівненської АЕС вкотре доводять, що у спортивних закладах електростанції створені максимально сприятливі умови для виховання здорового молодого покоління та популяризації фізичної культури та спорту.

Анна МОХНАР,
кореспондент прес-центру Рівненської АЕС.

Рівне.

Фото Сергія ЯКУБИШИНА.