Рівненська АЕС підтримує співпрацю із вищими навчальними закладами України. В рамках профорієнтаційної роботи з молоддю спеціалісти управління кадрів РАЕС провели цикл зустрічей учнівської молоді міста з представниками Вінницького національного технічного університету.

Вони відбулися у всіх загальноосвітніх навчальних закладах м. Вараш та професійно-технічному училищі Рівненської АЕС. Учні випускних класів Вараських шкіл, а також третьокурсники та першокурсники ПТУ РАЕС, які навчаються відповідно за спеціальностями «слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (електромеханіки)» і «слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування», поспілкувалися із представниками факультету електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ВНТУ.

Фахівці вишу презентували спеціалізації факультету, розповіли про стипендії, повідомили про можливості отримання гуртожитку та проходження військової підготовки під час навчання, а також про перспективу працевлаштування на енергетичних підприємствах України та світу. Зокрема завдяки партнерству із провідними енергетичними компаніями, у числі яких НАЕК «Енергоатом», університет забезпечує проходження студентами практики на вітчизняних АЕС та подальше їх працевлаштування за тристоронніми договорами. Представники факультету наголосили, що навчання студентів здійснюється на найсучаснішому обладнанні, яке забезпечують провідні іноземні компанії, такі як Siemens, Texas Instruments, Schneider Electric тощо.

Наступні профорієнтаційні зустрічі учнівської молоді м. Вараш із представниками  Національного університету імені Тараса Шевченка та Одеського національного політехнічного університету відбудуться 11 листопада.

Юлія КУЛАЄВА, 

кореспондент прес-центру Рівненської АЕС.