Результат пошуку зображень за запитом "збірна данії з футболу лого"

Євро-2021 U-21. Груповий раунд. 4-й тур. Група 8. 15 листопада.

Україна – Данія. 2:3. Голи: Ольсен, 5, 24,59, Русин, 63, Цитаїшвілі, 73. На 73-й хвилині Шапаренко не реалізував пенальті (воротар).

Україна: Білик, Конопля (Супряга, 79), Попов, Бондар, Корнієнко, Шапаренко (Булеца, 75), Алібеков (Чех, 46), Стецьків (Топалов, 64), Лєднєв (Цитаїшвілі, 64), Русин, Вантух. Тренер – Руслан Ротань.

Данія: Крістенсен, Аньємбе (Юлманн, 83), Нельссон, Бег, Поульсен, Лаурсен, Нартей (Серенсен, 75), Кофод, Ольсен (Роельслєв, 83), Брюн-Ларсен, Дамсгор (Дреєр, 70). Тренер – Албберт Гермс.

Вилучено Бега, 72 (пряма червона картка).

Рефери – Адрієн Жаккотте (Швейцарія).

Львів. «Арена-Львів». 17 000 глядачів. 6 градусів.

6. Мальта 0 1 2 0-8 1

Збірна Україна зустрічалася з лідером групи, данці перед цим не втратили жодного очка. І у Львові вони з перших хвилин показали себе командою напрочуд організованою і дисциплінованою. Либонь, саме завдяки цим якостям їм вдалося забити швидкий гол.

Помилився майже в центрі поля Бондар, який подарував супернику м’яч. Його миттєво переправили Ольсену, котрий з правого флангу заскочив до карного майданчика господарів, і лівою під гострим кутом вразив дальню «дев’ятку».

І надалі данці почувалися прекрасно, більше і гостріше атакували. Натомість наша команда була якоюсь не упевненою і розгубленою. Хоча в її складі виступали гравці з клубів УПЛ, а ще – чинні чемпіони світу U-20 (Конопля, Попов, Бондар, Корнієнко отримали місце в стартовому складі, Цитаїшвілі, Булеца, Супряга, Чех – вийшли на заміну).

Одне слово, гості забили ще раз. Знову відзначився 19-річний форвард італійської «Болоньї» Ольсен.

Звичайно, був розпач, було важко в той момент навіть уявити за рахунок чого наша команда зможе бодай вирівняти гру. Але невиразний футбол у виконанні господарів тривав і після перерви. І знову нам забив Ольсен – 0:3.

Але самолюбство у наших таки заграло. Варто було їм почати організовувати атакувальні дії флангами, то й ситуація загострилася помітно. Перший гол у відповідь забив Русин. Потім рефері вилучив Бега і призначив пенальті. Але Шапаренко не впорався із завданням. На щастя, Цитаїшвілі встиг на добивання – 2:3.

До речі, рефері чомусь не призначив ще один пенальті в ворота Данії, коли в карному майданчику відверто завалили Цитаїшвілі…

Був у наших ще час і чисельна перевага, щоб відігратися. Вони весь час атакували, та, на жаль, рахунок не змінився.

Наступний матч збірна України зіграє вже 27 березня 2020 року на Мальті.