2 грудня перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка офіційно представила громадськості нового голову Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська. Він призначений на цю посаду розпорядженням Президента України Володимира Зеленського. 

Марія Савка зазначила, що Надвірнянський район відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку області, має потужний промисловий і туристичний потенціал. Та висловила сподівання, що новопризначений керівник району реалізує поставлені перед владою завдання. А присутній на зустрічі народний депутат Зіновій Андрійович акцентував на важливості діалогу зі створеними на території краю ОТГ, щоб реформа децентралізації завершилася утворенням спроможних і самодостатніх громад.

Володимир Пасько до призначення на посаду очолював Надвірнянське райспоживтовариство. Керівник РДА запевнив, що ретельно працюватиме над тим, щоб фінансові ресурси в районі спрямовувалися винятково за їх цільовим призначенням. 

Кількома дням раніше голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль так само представив нового голову Рогатинської РДА Володимира Труша, який має досвід державної служби та роботи в бізнесі, добре знає потреби району та його інвестиційний потенціал. 

Денис Шмигаль зазначив, що невдовзі такі самі розпорядження будуть і щодо керівників інших районів. Окреслюючи для них першочергові та невідкладні завдання, наголосив на виконанні трьох завдань: не красти й унеможливити це для інших, успішно завершити на місцевому рівні процес децентралізації, медичну та освітню реформи. Третій блок завдань лежить у етичній площині та дотриманні законодавства. 

"Районні державні адміністрації протягом наступного року мають згорнути свою роботу. Майбутнє -- за ОТГ. Важливо, щоб інституціональна пам'ять і досвід службовців були збережені для громад і держави", -- акцентує Денис Шмигаль.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.
 

Голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько. 

Голова ОДА Денис Шмигаль та голова Рогатинської РДА Володимир Труш.  

Зіновій Андрійович (праворуч) наголосив на першочергових завданнях нового керівника.

Фото прес-служби Івано-Франківської ОДА.