Спільне фото учасниць і гостей завершального етапу дев’ятого щорічного відкритого конкурсу для дівчат з інвалідністю "Краса без обмежень 2019".

Завершальний етап дев’ятого щорічного відкритого конкурсу для дівчат з інвалідністю "Краса без обмежень 2019" відбувся в Слов'янську. Конкурс тривав з 24 листопада та складався з певного переліку завдань як творчого, так і практичного характеру. Дівчата готували, брали участь у фотосесіях та кулінарних батлах.

У фінальному етапі взяли участь представниці різних регіонів: Волині, Черкащини, Києва, Хмельницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.

Учасниць привітали заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, представники органів влади, підприємств і громадських об'єднань, родичі та друзі дівчат.

Заступник голови ОДА передала вітання фіналісткам конкурсу від Президента України Володимира Зеленського та квіти від голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка.

"Любі учасниці, ви всі чарівні, талановиті, сильні духом, а після цього конкурсу маєте стати ще впевненішими в собі. Адже від вашої активної позиції залежатиме ваше майбутнє, - зазначила Юлія Костюніна, звертаючись до дівчат. - Ви надихаєте молодь своїм прикладом. Уміти проявити себе, свої здібності, можливості, індивідуальність, особливість, бути життєрадісними та відкритими до всього нового. Бажаю учасницям конкурсу подальших успішних виступів, здійснення планів і досягнення поставлених цілей, творчого натхнення й завжди позитивного ставлення до життя".

Корону переможниці конкурсу "Краса без обмежень 2019" здобула мешканка Дніпропетровської області Олена Корабльова.

Кожна з учасниць отримала перемогу в певній номінації та подарунки від партнерів конкурсу.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках:


Зліва направо: директор Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю "Донбас" Світлана Фоміна, заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський і заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна вітають учасниць конкурсу "Краса без обмежень 2019".


Під час нагородження учасниць завершального етапу дев’ятого відкритого конкурсу для дівчат з інвалідністю "Краса без обмежень 2019".

Фото прес-служби Донецької ОДА.