Заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін (у центрі) вручає комплект футбольних м'ячів учням Краматорська.

Два футбольні майданчики зі штучним покриттям відкрили на території загальноосвітніх шкіл № 18 та № 23 міста Краматорська.

Введення в дію нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42x22 м стало можливим у рамках реалізації програми Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, започаткованої у 2018 році. У Краматорську на фінансування робіт щодо облаштування футбольного поля при ЗОШ № 18 було витрачено 1878 тис. грн, на території ЗОШ № 23 - 2412 тис. грн, де майже 50% становили кошти державного бюджету, а іншу половину - кошти міського бюджету.

До 2014 року в Краматорську був лише один майданчик зі штучним покриттям, а за останні шість років облаштовано 28 таких об'єктів. Нині тривають роботи ще на двох - великому критому футбольному полі в парку культури і відпочинку "Сад Бернацького", а також на полі на території ЗОШ № 5.

На свято відкриття нових спортивних об'єктів завітали представники Донецької облдержадміністрації, Краматорської міськради, спортивної спільноти. Гості привітали дітей із отриманням нового місця для проведення активного дозвілля, а з ним і можливості для фізичного самовдосконалення, та вручили сітки з м'ячами. Школярі віддячили за подарунки яскравими творчими виступами.

Звертаючись до юних футболістів, заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін наголосив:

"Спорт - це здоров'я нашої нації. Від імені керівництва Донецької області бажаю вам невичерпного фізичного гарту, більше радісних життєвих миттєвостей, нових досягнень у навчанні та на майбутніх змаганнях. Дбайливо поставтеся до новозбудованих спортивних майданчиків, і вони обов'язково допоможуть вам стати здоровими тілом і духом особистостями", - звернувся до хлопців і дівчат Вадим Філашкін.

На сьогодні за програмою Мінрегіону завершеними є роботи щодо будівництва 18 футбольних полів зі штучним покриттям. По два з них - у Краматорську, Дружківці, Покровську, по одному - в Слов'янську, селищі Білозерське, селі Сергіївка Покровського району та селі Республіка Нікольського району. Та найбільше сучасних футбольних майданчиків - чотири - діють в Олександрівській селищній об'єднаній територіальній громаді - у селах Мирна Долина, Золоті Пруди, Очеретине, Михайлівка. Ще два об'єкти відкрито у селах Никанорівка та Володимирівка Шахівської об'єднаної територіальної громади.

Владислав ЛЕОШКО.

На знімках:


Під час урочистого відкриття футбольних майданчиків зі штучним покриттям на території загальноосвітніх шкіл № 18 та № 23 міста Краматорська.

Фото прес-служби Донецької ОДА.