Ковзанка розгорнута біля міської Ратуші.

Початок зими в Івано-Франківську ознаменувався відкриттям міської ковзанки на площі Ринок. Мешканці та гості облцентру можуть кататися тут від ранку аж до 22-ї години. Підсвітка та музика створюють відчуття свята, тож від охочих нема відбою.

На врочистому відкритті ковзанки побувала народна депутатка Оксана Савчук, котра разом зі своїми нещодавніми колегами - міським головою Русланом Марцінківим та його заступником Русланом Гайдою - щиро вболіває за організацію дозвілля містян. Для франківців влаштували показові виступи фігуристів і хокейний матч. Також з нагоди свята організували безплатне катання.

Ковзанка - цікава атракція не лише для містян, а й для туристів. Хто не має своїх ковзанів, можна позичити в прокатному пункті. Інструктори допоможуть початківцям триматися на льоду та навчитися кататися.

Організатори стверджують, що лід буде навіть за плюсової температури. Тим часом в Івано-Франківську засніжило. Місто вже прикрашає святкова ілюмінація, тож увечері тут особливо красиво та людно.

На 13 грудня в обласному центрі традиційно відбудеться урочисте відкриття міської ялинки. А на Різдво 25 грудня Івано-Франківськ запрошує майстрів із гри на трембітах для встановлення національного рекорду з наймасовішого трембітання. Ініціатори заходу - комунальне підприємство "Простір Інноваційних Креацій "Палац". Очікується, що понад сто музикантів пройдуть урочистою ходою центром міста, створюючи видовищне та неординарне за своїми масштабами дійство.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

 


Нова атракція привертає увагу.


На урочистому відкритті. Оксана Савчук - у центрі.

Фото прес-служби Івано-Франківської міськради.