Динамівський клуб Києва офіційно оголосив про підписання 19-річного форварда юнацької збірної Бельгії Ібрагіма Каргбо. Контракт розрахований на три з половиною роки.

     

Каргбо перейшов в «Динамо» на правах вільного агента після того, як 18 листопада його контракт з бельгійським «Роселар» був розірваний.

Ібрагим Каргбо-молодший народився 3 січня 2000 року у Фрітауні (Сьєрра-Леоне). Має бельгійське громадянство. Зріст – 190 см, Вага – 82 кг. У віці восьми років разом із родиною переїхав до Бельгії,

Батько динамівського новачка – відомий у минулому гравець збірної Сьєрра-Леоне Ібрагим Каргбо, який за свою кар’єру виступав у багатьох клубах Нідерландів, Бельгії, Азербайджану, Португалії та Англії.

    

Каргбо-молодший починав футбольний вишкіл в академії бельгійського «Беєрсгот», після чого навчався в академіях англійських «Редінга» та «Кристал Пелас». У січні 2018 року він підписав професіональний контракт із «Роселар», а в серпні поточного року перейшов в оренду до «Льєрс Кемензонен». Термін оренди закінчився 17 листопада, а вже на наступний день Каргбо повернувся в «Роселар» і розірвав контракт з клубом.

У складі збірної Бельгії U-19 він провів 7 матчів і забив 1 гол.

Фото ФК «Динамо»

Голос України