У міжнародний День волонтерів керівники області сердечно привітали добровільних помічників Збройних Сил України й подякували їм за жертовну працю і відданість.

- У важкому 2014 році, - сказав голова ОДА Роман Боднар (на знімку з волонтерами в центрі), - наша армія опинилася сам-на-сам з добре озброєним ворогом. Тільки завдяки масовому патріотичному піднесенню народу, мужності й витривалості волонтерів нам вдалося зупинити агресора. Сьогодні Збройні Сили України мають усе необхідне, аби дати відсіч противнику. Однак волонтерська підтримка й нині потрібна. Вона надихає захисників Вітчизни, додає сили духу й переконаності в тому, що про них пам’ятають, їм вірять, за них моляться.

- Так склалася доля, - сказала волонтер, медсестра за фахом Ганна Швець, - що війна мене застала за кордоном. Пам’ятаю той розпач, що охопив у перші дні пекельного літа 2014-го... Потім взяла себе в руки, зв’язалася з волонтерськими організаціями Черкас і почала відправляти їм кровоспинні препарати, перев’язувальні матеріали, антибіотики... Так тривало всі п’ять років і триває зараз. Волонтерство - це стан небайдужої душі, потреба поспішати на допомогу своїй рідній землі та синам, які зі зброєю у руках її захищають.

Висловив свою повагу добровольцям-помічникам і голова облради Анатолій Підгорний. Керівники області вручили волонтерам та волонтерським організаціям грамоти й подяки.

Лідія ЛІСОВА.

Черкаси.

Фото автора.