Зустріч відкрила одна з ініціаторів Книжкового клубу, народний депутат Євгенія Кравчук. У вступному слові народний депутат сказала, що сьогоднішнє засідання – передостаннє у цьому році. «Але ми обов’язково продовжимо таку практику у наступному році, вже після свят, і вже зараз готуємо список гостей”, - додала вона.

Є.Кравчук також повідомила, що наступного сесійного тижня засідання Книжкового клубу буде проходити у спеціальному форматі, адже це буде день Святого Миколая. “Ми запросимо Малковича, поговоримо про дитячі книги, і на засідання можна буде прийти з дітьми”, - сказала народний депутат.

Народний депутат Микита Потураєв, який також є одним із засновників клубу зазначив, що приємно, що Верховну Раду відвідують українські письменники, які користуються популярністю у вітчизняного читача. Він також додав, що для нього – це чудова можливість познайомитися з творчістю письменника Макса Кідрука.

У свою чергу, письменник представив свій новий роман «Доки світло не згасне назавжди», що перебуває на зламі соціальної драми та наукової фантастики. «Реальність перевершує найфантастичнішу вигадку», - зауважив Макс Кідрук.

Письменник зазначив, що щойно завершив всеукраїнський тур, присвячений книжці «Доки світло не згасне назавжди», відвідавши близько 70 українських міст і містечок. Він розповів про свій новий доробок і про творчість письменника загалом, а також про те, з якими питаннями приходять слухачі у різних областях.

На завершення зустрічі , письменник відповів на запитання присутніх.

*** Макс Кідрук - автор дев’яти романів, серед яких бестселери - «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Де немає Бога».

Довідково. Створення «Книжкового клубу Верховної Ради України «Саміт з книгою» ініційоване фракцією Політичної партії «Слуга Народу». На засіданнях Клубу вже побували польський письменник Януш Леон Вишневський та культовий український письменник і поет Сергій Жадан. Також під час засідання Клубу Антон Горюнов презентував «Енциклопедію українського боксу. Золото нації». Письменник Андрій Курков завітав до народних депутатів зі своєю книжкою «Сірі бджоли». Також гостем Клубу був доктор філософії, член Сенату Нідерландів Сібе Шаап зі своєю книжкою «Популістська спокуса. Зворотний бік ілюзії ідентичності».

Участь у засіданнях Книжкового клубу бере фундатор видавництва «Саміт-Книга» Ігор Степурін.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.