Естерсунд (Швеція). Перший етап Кубка світу. Індивідуальні перегони на 15 км у жінок.

1. Жюстін Бреза, Франція (2 + 0 + 0 + 0) 42: 35,1

2. Юлія Джима, Україна (0 + 0 + 0 + 0) +11,1

3. Жюлья Симон, Франція (0 + 0 + 0 + 2) +17,7 ...

Результати решти українок:

21. Дар'я Блашко (2 + 0 + 0 + 0) +2: 50,9

28. Віта Семеренко (0 + 1 + 0 + 2) +3: 37,4

31. Анастасія Меркушина (0 + 0 + 1 + 2) +3:

57,0 57. Валентина Семеренко (1 + 1 + 2 + 1) +5: 34,4

Олімпійська чемпіонка Юлія Джима (на знімку) через зіткнення з іншою біатлоністкою на тренуванні перед початком етапу була змушена пропустити перші старти сезону. Навіть участь киянки в сьогоднішніх індивідуальних перегонах тривалий час була під питанням.

Але в минулому сезоні в словенській Поклюці її вдалося здобути першу особисту перемогу саме в цій дисципліні. Напевно, успіх річної давнини додав 28-річній українці додаткової мотивації, щоб здійснити спортивний подвиг.

Проблеми зі стрільбою мали практично всі учасниці. З двома промахами француженки Жюстін Бреза і Жюлья Симон зуміли до останньої стрільби Джими закріпитися на перших двох рядках фінішного протоколу. Але наша Юля була іншої думки, і дещо зіпсувала святкування Сімон, посунувши її зі «срібного» місця.

Джима стала єдиною учасницею перегонів, яка не зробила жодного промаху у чотрьох стрільбах, блискуче закрила всі 20 мішеней. З таким результатом українка вирушила на фінішне коло з кращим часом. Щоправда,перевага над француженками була мінімальною – 6 і 11 секунд над Бреза і Симон відповідно. Юлія віддала на трасі всі сили і зуміла завоювати срібну медаль, поступившись переможниці лише 11 секундами.