У селі Ямпіль, що неподалік Львова, почав працювати сільськогосподарський дорадчий центр "Фермерська країна". Це своєрідний аграрний клуб, де проводитимуть тематичні зустрічі та навчатимуть тих, хто хоче розпочати свою справу.

Основне завдання центру -- стати успішним радником і помічником для розвитку аграрного сектору Львівщини. Уже сама локація центру вказує на те, що в Ямполі фермери зможуть ознайомитися з інноваціями, побачити на практиці, як у сучасних умовах можна відгодовувати тварин, вирощувати високоврожайні сорти зернових.

У "Фермерській країні" консультації надаватимуть сертифіковані дорадники, а також практики. Тут аграрії зможуть отримати поради, не лише як вирощувати високі врожаї, а й із земельних та юридичних питань. 

"Це дуже добре,- - розповів фермер Володимир Колодій, -- що в такому центрі ми зможемо ознайомитися з державними програмами підтримки аграріїв, пройти тренінги, як зареєструвати власне господарство, як вирощувати і продавати свою продукцію".

Що важливо, поряд із навчальними аудиторіями проводитимуть  фермерські ярмарки і продаватимуть сільськогосподарську продукцію.

"Ми хочемо стати тим майданчиком, де будуть демонструвати найкращі надбання фермерів Львівщини, де львів’яни зможуть побачити, яку продукцію виготовляють наші аграрії, та придбати її", -- розповіла засновниця центру Наталія Табінська.

Богдан КУШНІР.

Львів.