Поліцейські встановлюють обставини самогубства неповнолітньої жительки Березного. Трагічний випадок стався учора близько 16 години. Дівчинка залишилась сама удома, в той час як 43-річна мама зі  знайомим пішла до магазину. Коли повернулись, вхідні двері були замкнені. Потрапивши до будинку через підвальне приміщення, у коридорі мати виявила свою доньку повішеною. Врятувати дівчинку не вдалося.

Ані родичі, ані сусіди пояснити причини такого вчинку не можуть. Як з’ясували поліцейські, неповнолітня виховувалась у неповній, проте благополучній сім’ї: мати  їздить за кордон на заробітки, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувалась. У жінки є ще одна 21-річна донька. Батько помер три роки тому.

Родина на обліку органів поліції, служби у справах дітей не перебуває; за місцем проживання характеризується позитивно: будь-якої інформації щодо конфліктів у сім’ї до поліції не надходило. Школярку знають як веселу, доброзичливу та хорошу дівчинку.

З місця події поліцейські вилучили записку, втім, її зміст не розголошується, аби не зашкодити досудовому розслідуванню.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 120 Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють обставини інциденту.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.