З 4 по 6 грудня у місті Бровари  відбувся відкритий чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку «Новорічні старти», в якому взяли участь 165 любителів цього виду спорту.

Рівненщину на них представляли вихованці Комунального закладу «РОДЮСШІ» Рівненської обласної ради Назаар Андрощук, Олег Базилюк, Богдан Гудзало, Костянтин Михасюк, Володимир Пюро, Іван Ткач, Юрій Ярошик та представник м. Вараш Матвій Макаров.

Наші плавці дуже вдало виступили на змаганнях. Назар Андрощук серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м брас, 50 м батерфляй та 200 м комплексне плавання став чемпіоном та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України. Олег Базилюк  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов бронзову медаль, 50 м на спині – срібну медаль. Богдан Гудзало  серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 100 м на спині здобув бронзову медаль. Костянтин Михасюк серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанції 50 м на спині виборов срібну нагороду та вперше виконав перший спортивний розряд. Володимир Пюро серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас виборов золоту нагороду, 50 м на спині – срібну нагороду, 100 м на спині – срібну нагороду. Іван Ткач серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м брас, 50 м на спині та 200 м комплексним плаванням виборов золоті нагороди та вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України. Юрій Ярошик Юрій серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 50 м вільний стиль, 100 м брас та 100 м батерфляй став чемпіоном. Підготовку спортсменів до змагань здійснювала тренер-викладач КЗ «РОДЮСШІ» РОР заслужений тренер України Ольга Палюх.

Матвій Макаров серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м, 100 м на спині та 100 м вільний стиль виборов золоті нагороди. Підготовку спортсмена до змагань здійснював тренер-викладач з плавання Олександр Савчук.