7 грудня у Дніпрі відбулося врочисте відкриття XVIII Міжнародного турніру зi спортивних танців "Кубок Станіслава Шкляра". У змаганнях беруть участь понад 1500 танцюристів із 25 країн світу, повідомила прес-служба Дніпровської міськради.

До Дніпра приїхали спортсмени, тренерські бригади та судді з Ізраїлю, Румунії, Угорщини, Італії, Хорватії, Естонії, Словенії, Польщі, Португалії, Нідерландів, Грузії, Литви, Кіпру, Люксембургу, Болгарії, Латвії, Словаччини, Греції, Німеччини, Білорусі, Молдови, Іспанії, Туреччини, Бразилії та різних куточків України. Головний суддя -- з Королівства Лесото (Південна Африка).

На турнірі свою майстерність демонструють спортсмени з топ-50 міжнародного рейтингу, серед них -- 10 зіркових пар світу. Також у рамках кубка представлено майже 45 танцювальних категорій: від наймолодших (діти 5--7 років) до найстарших (сеньйори від 35 років). Уперше цього року представляти свою країну на конкурсі приїхали дві танцювальні пари з Японії.

"Участь у турнірі такого високого рівня у Дніпрі має велике значення для японських спортсменів, бо ці змагання є одними з найпрестижніших в Європі. Оскільки ми ніколи не були в Україні, перед тим, як летіти сюди, запитали думки щодо турніру у відомих суддів і спортсменів з різних країн світу -- отримали найліпші відгуки. Загалом ми дуже задоволені від того, що сьогодні перебуваємо тут: рівнем організації турніру, спортивним холом, рівнем прийому і містом. Воно дуже гарне", -- розповів тренер і суддя з Японії Йошиказу Іназава. 

Учасники турніру змагатимуться протягом трьох днів, з 7 по 9 грудня, на спортивній арені КСК "Шинник".

Вл. інф.

Фото прес-служби Дніпровської міськради.