На Донеччині відбулось урочисте відкриття Курахівського майданчика Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області. Як поінформувала начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад, новий майданчик модернізований відповідно до Єдиних стандартів обслуговування громадян в органах ПФУ.

Для відвідувачів у зоні очікування та прийому створено комфортні умови. Приміщення відповідає вимогам інклюзивного обслуговування. Курахове стало черговим, але не останнім населеним пунктом інноваційних змін у системі управлінь ПФУ на Донеччині. До кінця року планується завершення ремонту та приведення у відповідність до вимог Єдиних стандартів приміщень Волноваського, Костянтинівсько-Дружківського та Великоновосілківського об'єднаних управлінь Донецької області.

Владислав ЛЕОШКО.

Донецька область.


Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад під час відкриття модернізованого майданчика у Кураховому.Курахівський майданчик Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області - ззовні та всередині.

Фото надано ГУ ПФУ в Донецькій області.