Сьогодні, 14 січня,  голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписали Меморандум про співробітництво з компанією «POWERCHINA INTERNATIONAL GROUP LIMITED» щодо розвитку Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне». Підпис під документом поставив також директор летовища Ігор Насинюк.

Меморандум став логічним продовженням перемовин, які велися з китайською компанією, яка зацікавилася важливим для області об’єктом.

Меморандум  декларує наміри щодо майбутнього аеропорту - йдеться про можливість перетворити летовище на міжнародний хаб з урахуванням важливості та необхідності реконструкції зони для польотів та розвитку інфраструктури вантажних перевезень.

«Я дуже сподіваюся, що ця наша зустріч стане першим кроком до реальних дій, які стосуються розвитку Міжнародного аеропорту Рівного. З 2007 року я шукаю для цього підприємства ефективного інвестора з трьох причин: зберегти стратегічний для області та для західного регіону об’єкт, зняти фінансове навантаження з обласного бюджету, а отже і з платників податків, які роками змушені утримувати це збиткове підприємство. І по-третє, дати нове життя летовищу, аби це підприємство не лише було самодостатнім, а й приносило прибутки», - поділився намірами голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук.

До слова, компанія «POWERCHINA INTERNATIONAL GROUP LIMITED» - це міжнародна будівельна корпорація, в якій працює понад 200 тисяч людей у різних куточках світу. Має значний досвід роботи з реалізації проектів енергобудівництва, альтернативної енергетики, розвитку міської інфраструктури тощо.

Юлія ВАСИЛЕНКО-СЛОБОДЕНЮК,

керівник прес-служби Рівненської  обласної ради.

Фото автора.