20 лютого у Києві розпочнеться шоста щорічна всесвітня тиха акція вшанування Героїв Небесної сотні «Ангели пам‘яті», ініційована мистецькою агенцією «Територія А».

Про це повідомила організаторка акції - співачка, волонтерка та громадська діячка Анжеліка Рудницька. «Нині вулиця Інститутська має назву Алея Героїв Небесної сотні. Щороку з 2014 року кияни збираються у дні 18 - 29 лютого біля верхнього входу до метро «Хрещатик», розвішують білих паперових ангелів на деревах, які були свідками розстрілу мирних людей», - зазначила Рудницька.

Цьогоріч «Територія А» чекає на всіх, хто захоче вшанувати пам’ять героїв, 20 лютого на Алеї Небесної сотні об 11-й годині. «Ми не маємо права забувати... У такі дні ми повинні бути разом! Приходьте, приєднуйтеся. Дякуємо всім, хто не зневірився. Чуття єдиної родини - це велика сила. Дякуємо, що нас так багато, що пам’ять для нас не порожній звук», - додала організаторка.

 Вона розповіла, що до акції «Ангели пам’яті» долучилося багато міст, у тому числі закордонних: Авдіївка, Афіни, Баффало, Брюссель, Варшава, Верховина, Вінниця, Івано-Франківськ Ірпінь, Коломия, Краматорськ, Луганщина (всі міста), Львів, Ніцца, Одеса, Париж, Рівне, Сєвєродонецьк, Стамбул, Тернопіль, Торецьк, Херсон, Хмельницький. Як відомо, в Україні День Героїв Небесної сотні відзначається 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Саме цього дня 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану.

https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/2877306-vsesvitna-tiha-akcia-angeli-pamati-vidbudetsa-u-kievi.html