Результат пошуку зображень за запитом "фк бенфіка логотип"

Ліга Європи. Перший матч 1/16 фіналу. 20 лютого.

«Шахтар» (Україна, Донецьк) – «Бенфіка» (Португалія, Лісабон). 2:1. Голи: Патрік, 56, Піцці, 67 (п), Коваленко, 72.

«Шахтар»: П’ятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Патрік (Маркос, 80), Степаненко, Марлос (Коноплянка, 83), Коваленко, Тайсон (Тете, 90+4), Мораес. Тренер – Луїш Каштру.

«Бенфіка»: Влагодімос, Томаш Тавареш, Діаш, Ферру, Грімальдо, Піцці (Самаріс, 90+2) , Таарабат, Флорентіну, Серві, Шикінью (Сілва, 79), Сеферович (Вінісіус, 69). Тренер – Бруну Лаже.

Рефері – Боббі Медден (Шотландія).

Харків. ОСК «Металіст».

Якщо в першому таймі команди більше вичікували, особливо гості, то в другому розкрилися, і це відбилося на табло. Варто звернути увагу на те, що рефері відмінив два забитих м’ячі, скориставшись VAR.

У першому випадку на 20-й хвилині зафіксував міліметровий офсайд у Марлоса, який зіграв на добивання і влучив у «дев’ятку».

У другому – відмінив гол Томаша Тавараша (62 хв). Але передивляючись момент, побачив порушення Кривцова і призначив пенальті.

«Шахтар» не знітився, а продовжував діяти активно і це принесло йому успіх. Удар Коваленка (на знімку праворуч) був ефектний і влучний.

Мінімальний рахунок не змінився. «Бенфіка» програла, але забила важливий виїзний гол.

Як для першого офіційного матчу в новому році, «Шахтар» показав досить якісний і швидкий футбол. У будь-якому випадку, все буде вирішуватися в Лісабоні. Можна сподіватися, що на нас чекає цікавий і непередбачуваний поєдинок.