У Рівненській області станом на 8 ранку 26 березня підтверджених випадків захворювання на COVID-19 не зафіксовано. Попри це в області продовжують впроваджувати жорсткі заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції.

На Рівненщині запроваджено режим надзвичайної ситуації до 24 квітня. На в’їзді-виїзді з області з 27 березня діятимуть 12 блок-постів. Цілодобово там чергуватимуть представники Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії та медики, які проводитимуть температурний скринінг громадянам, перевірятимуть документи та з’ясовуватимуть причину приїзду.

В області лише працюють продовольчі магазини, супермаркети, АЗС, аптеки.

Враховуючи початок весняно-польових робіт, дозволено працювати магазинам, що продають насіння, садивний матеріал та агрохімікати, за умови суворого дотримання усіх санітарних та протиепідемічних норм.

Під час карантину у Рівному, Сарнах і Дубно військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та співробітники Нацполіції спільно забезпечують правопорядок.

В області здійснюється постійний моніторинг в режимі онлайн епідситуації. Відпрацьовано алгоритм взаємодії з відомствами ДСНС, Національної поліції України, СБУ, Державної прикордонної служби, прокуратури.

Триває робота Цілодобового оперативного штабу при РОДА, щодня його представники проводять онлайн - брифінги через FB-сторінку ОДА, відповідають на запитання журналістів і громадян. Гаряча лінія 0 800 500 078 опрацювала понад 1500 дзвінків.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.